Global menu

Our global pages

Close

Ülevaade

Advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co osutab kaasaegsetele klientidele vajalikku õigusabi. Me mõistame vajadust pakkuda oma klientidele mõõdetavat lisaväärtust, prognoositavaid kulusid ning teenust tasemel, mis ületab ootusi.

Meie teadmisi ja oskusi täiendavad kolleegid teistes Evershedsi büroodes. Meie vahendusel on Teil juurdepääs kvaliteetsele õigusabile 37 Euroopa, Lähis-Ida, Aafrika ja Aasia riigis.

Osutame Teile õigusabi pea kõigis ettevõtlusega seotud õigusvaldkondades. Näiteks oleme tegevad ühinguõiguslike vaidluste lahendamisel, konkurentsiõiguslikes küsimustes, väärtpaberiõiguses, ühinemis-ja ülevõtmistehingutes, kinnisvaratehingute nõustamisel, tööõiguse jm küsimustes.

Suhtume oma igasse klienti nagu oleks ta ainuke. Pakume innovaatilisi ja loovaid lahendusi, mis on sobilikud just Teie organisatsiooni jaoks. Suudame kombineerida kohaliku ja efektiivse tegutsemise ning turu tundmise teadmiste ja kogemustega mujalt maailmast, mistõttu oleme sobilik õiguspartner ambitsioonikale ettevõtjale.