Global menu

Our global pages

Close

Praca w Wierzbowski Eversheds Sutherland  

Bez względu na stanowisko chętnie powitamy w swoim zespole osoby:

  • ambitne i nastawione na rozwój
  • kreatywne i myślące nieszablonowo
  • dynamiczne i przebojowe
  • odpowiedzialne i samodzielne
  • potrafiące pracować w zespole - a jeśli już o nim mowa, poznaj prawników Wierzbowski Eversheds Sutherland
  • biegle władające językiem angielskim
  • rozumiejące znaczenie słowa "jakość", tak w sensie standardów obsługi klienta, jak i dobrych relacji koleżeńskich

Proces rekrutacyjny w Wierzbowski Eversheds Sutherland to nie tylko rozmowa kwalifikacyjna. Przeprowadzamy również testy weryfikujące kompetencje zawodowe oraz, jako firma międzynarodowa, zawsze sprawdzamy znajomość języka obcego. Dlatego warto, by w Twojej aplikacji znalazły się informacje o certyfikatach językowych, pracy lub stażach za granicą. 

Jakie dokumenty trzeba złożyć?

Jeśli chcesz związać swoją karierę z naszą kancelarią, skontaktuj się z nami niezależnie od aktualnie prowadzonej rekrutacji. Po prostu wyślij swoje CV i list motywacyjny (w języku polskim oraz angielskim) na adres praca@eversheds-sutherland.pl, zaznaczając obszar prawa leżący w kręgu Twoich zainteresowań. Ogłoszenia na konkretne stanowiska publikujemy w sekcji Obecnie poszukujemy.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z dzałem HR. Na wszystkie chętnie odpowie Agnieszka Kaczyńska, tel. +48 22 50 50 778, agnieszka.kaczynska@eversheds-sutherland.pl

Interesuje Cię praca u nas? Śledź naszą aktywność i poznaj nas lepiej!

Tych, którzy chcą być na bieżąco z informacjami o naszej firmie, zapraszamy do śledzenia naszych profili w social media - oprócz ciekawych artykułów i informacji z życia kancelarii publikujemy tam również ogłoszenia o pracę.