Global menu

Our global pages

Close

O nas

Kancelaria Wierzbowski Eversheds Sutherland należy do wiodących na polskim rynku firm prawniczych świadczących kompleksowe usługi prawne dla biznesu. Istniejemy od roku 1998. Jesteśmy członkiem Eversheds Sutherland, jednej z największych sieci firm prawniczych na świecie, posiadającej 61 biur w 29 krajach i łącznie ponad 2300 prawników.

Należymy do grona wiodących w Polsce doradców w zakresie ochrony danych osobowych i TMT. Posiadamy wyróżniającą się praktykę prawa farmaceutycznego, energetycznego, prawa konkurencji, postępowań sądowych i arbitrażowych, fuzji i przejęć, prawa nieruchomości, własności intelektualnej, prawa pracy, podatków oraz prawa zamówień publicznych. Mamy na swoim koncie szereg rekomendacji w prestiżowych międzynarodowych rankingach firm prawniczych. 

Cechuje nas szczególne doświadczenie w doradztwie dla sektorów regulowanych, w pracy przy innowacyjnych projektach związnych z wykorzystaniem nowych technologii, w doradztwie dla sektora FinTech oraz startupów.  

Doskonale łączymy doświadczenie globalnej sieci ze znajomością polskiego rynku. Dzięki ścisłej współpracy z zagranicznymi kancelariami prawnymi w ramach Eversheds Sutherland możemy wspierać klientów w realizacji złożonych projektów międzynarodowych.

Dla naszych klientów pracują wyspecjalizowane zespoły składające się z adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych posiadających doświadczenie zdobyte w renomowanych firmach prawniczych oraz działach prawnych wiodących polskich firm i instytucji.   

Zobacz wideo prezentujące naszą markę i wartości, jakie nam przyświecają >


Doskonale łączymy doświadczenie globalnej sieci ze znajomością polskiego rynku. Dzięki ścisłej współpracy z zagranicznymi kancelariami prawnymi w ramach sieci Eversheds Sutherland możemy wspierać klientów w realizacji złożonych projektów międzynarodowych.

Dla naszych klientów pracują wyspecjalizowane zespoły prawników, w których skład wchodzą doświadczeni adwokaci i radcowie prawni. Wielu z nich to eksperci rekomendowani przez niezależne międzynarodowe instytucje badające rynek usług prawniczych.

Zajmujemy czołową pozycję na rynku w dziedzinie ochrony danych osobowych, prawa farmaceutycznego, prawa konkurencji, sporów regulacyjnych (w tym telekomunikacyjnych) i postępowań sądowych i arbitrażowych w sprawach gospodarczych, a także łączenia i nabywania spółek oraz prawa nieruchomości. Nasza kancelaria jest również rekomendowana w zakresie prawa spółek, prawa własności intelektualnej, prawa pracy oraz prawa zamówień publicznych.