Global menu

Our global pages

Close

Zapraszamy do lektury naszej noworocznej broszury "Prawo i biznes 2017"  

Podczas spotkania przedstawimy podstawowe aspekty prawne, jakie należy wziąć pod uwagę w procesie wrogiego przejęcia, w tym także najnowsze zmiany w przepisach oraz ich praktyczne zastosowanie. Omówimy również studia przypadków, na bazie których zaprezentowane zostaną wnioski i wskazówki, jak z sukcesem przeprowadzić proces obrony przed wrogim przejęciem.
Publikacja zawiera przegląd zmian w prawie, które naszym zdaniem będą mieć istotny wpływ na działalność biznesową w 2017 roku. Skupiamy się w niej na obowiązkach związanych z nowymi przepisami, które w wielu przypadkach dotyczą większości przedsiębiorców. Piszemy również o trendach rynkowych oraz kwestiach istotnych dla wybranych sektorów. Analizujemy zagadnienia, które mogą okazać się szczególnym wyzwaniem.

Materiał przygotowany został przez zespół ekspertów z wielu dziedzin prawa i jest efektem naszych subiektywnych wyborów. Odzwierciedla również to, czym jako kancelaria zajmujemy się na co dzień.

Aby otrzymać link do publikacji, wypełnij poniższy formularz.  

Dane kontaktoweDane uczestnika
Jestem klientem kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland:

Administratorem Państwa danych jest kancelaria Wierzbowski Eversheds Sutherland Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 14/16a, 00-041 Warszawa. Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu rejestracji na wydarzenia organizowane przez kancelarię. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez kancelarię Wierzbowski Eversheds Sutherland z siedzibą przy ul. Jasnej 14/16a, 00-041 Warszawa w celach marketingu bezpośredniego, w tym przesyłania newsletterów, publikacji oraz informacji o wydarzeniach i szkoleniach organizowanych przez kancelarię Wierzbowski Eversheds Sutherland i podmioty z sieci Eversheds Sutherland.

 

Default New Image