Global menu

Our global pages

Close

Zapraszamy na trzecie szkolenie z cyklu "Firma bezpieczna w cyberprzestrzeni"

Kancelaria Wierzbowski Eversheds i Dom Maklerski Navigator zapraszają na seminarium poświęcone przejęciom spółek giełdowych. 
Podczas spotkania przedstawimy podstawowe aspekty prawne, jakie należy wziąć pod uwagę w procesie wrogiego przejęcia, w tym także najnowsze zmiany w przepisach oraz ich praktyczne zastosowanie. Omówimy również studia przypadków, na bazie których zaprezentowane zostaną wnioski i wskazówki, jak z sukcesem przeprowadzić proces obrony przed wrogim przejęciem.

Jakie są możliwości ochrony naszych danych w Internecie? Jak reagować na naruszenia? W jaki sposób może pomóc nam informatyka śledcza? Na wszystkie te pytania odpowiedzą eksperci kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland oraz firmy Kroll Ontrack podczas trzeciego szkolenia z cyklu poświęconego cyberbezpieczeństwu, wykorzystywaniu i zabezpieczaniu danych elektronicznych w firmie (digital forensics/informatyka śledcza) oraz praktycznemu wykorzystaniu technologii e-discovery. Zapraszamy do udziału!

Czas i miejsce

data  |  wtorek  |  7 marca 2017

czas  |  godz. 9.00-10.30  |  rejestracja od godz. 8.30

miejsce  |  siedziba Wierzbowski Eversheds Sutherland  |  Warszawa, ul. Jasna 14/16A  |  5. piętro
 
O czym będziemy mówić?
  • Czym jest technologia e-discovery w Polsce oraz w innych krajach europejskich
  • Praktyczne wykorzystanie e-discovery: arbitraż, kontrole prowadzone przez uprawnione do tego organy oraz inne wykorzystanie e-discovery 
  • Nowe trendy w e-discovery
  • Co może i powinna zrobić firma, aby zabezpieczyć się na wypadek incydentu 

Prowadzący 

  • James Bowling, Electronic Evidence Consultant, Kroll Ontrack
  • Maciej Jóźwiak, adwokat w zespole postępowań sądowych i administracyjnych kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland 
Spotkanie prowadzone będzie się w języku angielskim.Udział w szkoleniu jest nieodpłatny. Aby zarejestrować się, prosimy o wypełnienie formularza. O przyjęciu zgłoszenia każda osoba zostanie powiadomiona indywidualnie. W przypadku problemów z rejestracją lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt na adres: kancelaria@eversheds-sutherland.pl. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc przy zapisach będziemy brać pod uwagę kolejność zgłoszeń. Zastrzegamy także, że pierwszeństwo udziału w spotkaniu mają klienci i partnerzy biznesowi kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland oraz firmy Kroll Ontrack. Zgłoszenia prawników reprezentujących inne kancelarie będą brane pod uwagę w zależności od dostępności wolnych miejsc.


Formularz rejestracyjny

Dane kontaktoweDane uczestnika
Jestem klientem kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland:

Administratorem Państwa danych jest kancelaria Wierzbowski Eversheds Sutherland Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 14/16a, 00-041 Warszawa. Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu rejestracji na wydarzenia organizowane przez kancelarię. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez kancelarię Wierzbowski Eversheds Sutherland z siedzibą przy ul. Jasnej 14/16a, 00-041 Warszawa w celach marketingu bezpośredniego, w tym przesyłania newsletterów, publikacji oraz informacji o wydarzeniach i szkoleniach organizowanych przez kancelarię Wierzbowski Eversheds Sutherland i podmioty z sieci Eversheds Sutherland.

 

Default New Image
Kroll Ontrack jest światowym liderem
w dziedzinie odzyskiwania danych oraz informatyki śledczej (computer forensics).
Firma dysponuje największym i najbardziej zaawansowanym technologicznie w Europie Środkowej i Wschodniej laboratorium odzyskiwania danych i dostarczania elektronicznych środków dowodowych.