Global menu

Our global pages

Close

Zapraszamy na warsztat "Umowy inwestycyjne"

Kancelaria Wierzbowski Eversheds i Dom Maklerski Navigator zapraszają na seminarium poświęcone przejęciom spółek giełdowych. 
Podczas spotkania przedstawimy podstawowe aspekty prawne, jakie należy wziąć pod uwagę w procesie wrogiego przejęcia, w tym także najnowsze zmiany w przepisach oraz ich praktyczne zastosowanie. Omówimy również studia przypadków, na bazie których zaprezentowane zostaną wnioski i wskazówki, jak z sukcesem przeprowadzić proces obrony przed wrogim przejęciem.

Zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie w ramach rozpoczętego w minionym roku cyklu warsztatów "Eversheds for Innovation", skierowanych do spółek innowacyjnych i inwestorów. Już 8 czerwca przybliżymy proces realizacji innowacyjnych projektów i zagadnienia związane z umowami inwestycyjnymi. 

Program 

1. Umowy inwestycyjne w praktyce | Ewa Szlachetka i Natalia Burchardt

  • Kluczowe elementy umowy v. interesy stron – nasze ostatnie doświadczenia na linii founder-inwestor
  • Typowe klauzule: liquidation preference, prawo pierwokupu a prawo pierwszeństwa, earn out, anti dilution, drag along i tag along, zakaz konkurencji, vesting
  • Podstawowe strategie negocjacyjne

2. Aspekty podatkowe | Małgorzata Sajkiewicz

  • Wejście, realizacja i wyjście z inwestycji venture capital z perspektywy inwestora i przedsiębiorstwa

3. Perspektywa inwestora | Maciej Kowalczyk 

Prowadzący

Szkolenia prowadzić będą prawnicy z kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland,  adw. Ewa Szlachetka, partner kierujący zespołem prawa spółek i transakcji,  adw. Natalia Burchardt, associate w zespole M&A oraz adw. Małgorzata Sajkiewicz, senior associate w zespole doradztwa podatkowego. Nasz gość, Maciej Kowalczyk, reprezentujący fundusze venture capital, mający na koncie szereg przeprowadzonych transakcji M&A, przedstawi istotne kwestie biznesowe związane z realizacją transakcji z perspektywy inwestora.

Czas i miejsce

data  |  czwartek  |  8 czerwca 2017

czas  |  godz. 9.00-11. 00  |  rejestracja od godz. 8.30

miejsce  |  siedziba Wierzbowski Eversheds Sutherland  |  Warszawa, ul. Jasna 14/16A  |  5. piętro

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne warsztaty  

Następne spotkanie zaplanowane zostało na wrzesień – omówimy na nim zagadnienia związane z ochroną praw własności intelektualnej. Rejestrację uruchomimy miesiąc przed spotkaniem. 


Udział w szkoleniu jest nieodpłatny. Aby zarejestrować się, prosimy o wypełnienie formularza. O przyjęciu zgłoszenia każda osoba zostanie powiadomiona indywidualnie. W przypadku problemów z rejestracją lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt na adres: kancelaria@eversheds-sutherland.pl. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc przy zapisach będziemy brać pod uwagę kolejność zgłoszeń. Zastrzegamy także, że pierwszeństwo udziału w spotkaniu mają klienci i partnerzy biznesowi kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland oraz firmy Kroll Ontrack. Zgłoszenia prawników reprezentujących inne kancelarie będą brane pod uwagę w zależności od dostępności wolnych miejsc.

Wypełnij formularz rejestracyjny

Dane uczestnikaJestem klientem kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland:

Administratorem Państwa danych jest kancelaria Wierzbowski Eversheds Sutherland Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 14/16a, 00-041 Warszawa. Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu rejestracji na wydarzenia organizowane przez kancelarię. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez kancelarię Wierzbowski Eversheds Sutherland z siedzibą przy ul. Jasnej 14/16a, 00-041 Warszawa w celach marketingu bezpośredniego, w tym przesyłania newsletterów, publikacji oraz informacji o wydarzeniach i szkoleniach organizowanych przez kancelarię Wierzbowski Eversheds Sutherland i podmioty z sieci Eversheds Sutherland.