Global menu

Our global pages

Close

Legalizace hazardních her na Ukrajině

  • Czech Republic
  • Other

29-06-2021

Ukrajinský parlament loni v létě legalizoval hazardní hry, čímž ukončil 10 let trvající zákaz a splnil tak předvolební slib prezidenta Zelenského.

Od té doby se rozběhla bouřlivá regulační činnost s cílem vytvořit licenční systém a regulační rámec a nový regulační orgán nedávno udělil první licence.

Ukrajinský trh se ukazuje jako mimořádně atraktivní pro zahraniční provozovatele hazardních her, a to jak kvůli početné ukrajinské populaci, tak kvůli oblíbené poptávce místních uživatelů. Černý trh s hazardními hrami byl v posledních letech odhadován na 1,8 miliardy EUR ročně.

což naznačuje potenciální příjmy po legalizaci. Jedná se o největší otevření trhu v Evropě v posledních letech a pro zahraniční provozovatele a jejich dodavatele představuje jedinečnou příležitost k růstu.

Společnost Asters se ujala vedení při zastupování zahraničních provozovatelů, kteří chtějí vstoupit na tento trh, lobbování u vlády v rámci stále probíhající revize právních předpisů a pomoci při získávání licencí. Společnost Asters má specializovanou advokátní skupinu pro oblast hazardních her a je přední právní kanceláří na Ukrajině.

Asters - advokátní kancelář


Společnost Asters, která byla založena v roce 1995 pod názvem Shevchenko Didkovskiy and Partners a v roce 2008 se přejmenovala, se po celou dobu své existence trvale drží na špičce ukrajinského právního trhu.

Na Ukrajině jsme jedineční kombinací zavedené kvality světové úrovně, mezinárodního uznání, silných místních kořenů a hlubokých odborných znalostí.

Damien Magrou
Associate | Asters
www.asterslaw.com