Global menu

Our global pages

Close

Maciej Jóźwiak o roli skutecznej komunikacji w zawodzie prawnika

  • Poland
  • Other

05-08-2016

Stare powiedzenie mówi, że dlatego masz tylko jedne usta a dwoje uszu, żeby mniej mówić a więcej słuchać. To umiejętność kluczowa w każdej pracy opartej na relacjach z ludźmi. Tymczasem "słuchać" a "słyszeć" to dwie różne sprawy. Nawet najlepsze pytania niczego nie ułatwią jeśli nie będziesz słyszeć tego co chce Ci powiedzieć ci druga osoba. Dbanie o skuetczną komunikację z klientam i to jeden z elementów naszego kancelaryjnego DNA. I chętnie dzielimy się naszymi spostrzeżeniami. 

Zapraszamy do obejrzenia spotkania z Maciejem Jóźwiakiem, adwokatem z naszego zespołu procesowego, jakie odbyło się 4 sierpnia 2016. Rozmowę poprowadził Szymon Kwiatkowski.

Stare powiedzenie mówi: dlatego masz tylko jedne usta a dwoje uszu, żeby mniej mówić a więcej słuchać. Słuchanie to umiejętność kluczowa w każdej pracy opartej na relacjach z ludźmi. Tymczasem "słuchać" a "słyszeć" to dwie różne sprawy. Nawet najlepsze pytania niczego nie ułatwią, jeśli nie będziemy słyszeć tego, co chce nam powiedzieć druga osoba - jeśli nie będziemy mieć pewności, że z naszym rozmówcą porozumiewamy się przy użyciu tego samego słownika pojęciowego.

Dbanie o skuteczną komunikację z klientem to jeden z elementów naszego kancelaryjnego DNA. Chętnie też dzielimy się spostrzeżeniami na ten temat. Zapraszamy do obejrzenia spotkania z Maciejem Jóźwiakiem, adwokatem z naszego zespołu procesowego, jakie odbyło się 4 sierpnia 2016 roku. Rozmowę poprowadził Szymon Kwiatkowski.

Zobacz wideo>>>