Global menu

Our global pages

Close

Wierzbowski Eversheds Autoryzowanym Doradcą NewConnect

 • Poland

  10-08-2008

  Nasza Kancelaria z dniem 1 lipca 2008 r. została przyjęta do grona Autoryzowanych Doradców dla spółek działających na rynku NewConnect, czyli rynku akcji zorganizowanym i prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie w formule alternatywnego systemu obrotu, poza tzw. rynkiem regulowanym.

  NewConnect jest platformą finansowania i obrotu akcjami dedykowaną przede wszystkim młodym, dynamicznym spółkom o wysokim potencjale wzrostu, których kluczową przewagą konkurencyjną jest innowacyjność oferowanych produktów lub usług.

  Nasza Kancelaria – jako Autoryzowany Doradca NewConnect – będzie doradzać spółkom planującym debiut na NewConnect między innymi w zakresie sporządzenia dokumentacji wymaganej w związku z debiutem, a na dalszym etapie, również w zakresie wykonywania obowiązków emitenta związanych z faktem notowania jego akcji na NewConnect.

  W celu uzyskania szerszej informacji na ten temat, prosimy o kontakt z Grzegorzem Kottem:

  e:   grzegorz.kott@wierzbowski.pl
  t:   +48 22 50 50 756

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.