Global menu

Our global pages

Close

New Europe Venture Contest

 • Poland

  30-05-2011

  Nasza kancelaria została Partnerem New Europe Venture Contest - konkursu dla najbardziej obiecujących i atrakcyjnych projektów z branży TMT w Europie Centralnej i Wschodniej. Na konkurs składa się 6 imprez pół-finałowych w 6 stolicach Europy Centralnej oraz Wielki Finał w Warszawie w grudniu 2011 r.

  Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, szybko rosnących spółek z krajów Europy Centralnej i Wschodniej. W ramach konkursu przedsiębiorcy z branży TMT będą rywalizować w zakresie prezentacji swoich projektów inwestycyjnych w celu zdobycia zainteresowania inwestorów, doradców i mediów. Zwycięzcom konkursu przyznane zostaną nagrody w postaci pakietu specjalistycznych usług ze strony Partnerów Konkursu.

  Konferencja inaugurująca New Europe Venture Contest - TMT.ReStart’11 Warsaw odbędzie się już 10 czerwca 2011 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Naszą kancelarię podczas tej konferencji będzie reprezentował Tomasz Zalewski, który omówi zagadnienie „Optymalny model prawny dla biznesu – korzyści dla przedsiębiorcy i inwestora”.

  W projekt zaangażowani są również z ramienia naszej kancelarii: Krzysztof Wierzbowski, który zasiada w radzie programowej oraz Magdalena Orzelska-Bratkowska, Karolina Stawowska i Grzegorz Kott, którzy zasiadają w jury konkursu, a na późniejszym etapie pomogą lauretom w opracowaniu optymalnej struktury prawnej i podatkowej nagrodzonego przedsięwzięcia.

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.