Global menu

Our global pages

Close

Nowy Partner w Wierzbowski Eversheds

 • Poland

  25-03-2014

  Radca prawny Paweł Lipski awansował na stanowisko partnera. Wspólnie z Tomaszem Zalewskim będzie kierował zespołami prawa własności intelektualnej i e-biznesu.

  Paweł Lipski związany jest z kancelarią Wierzbowski Eversheds od 2005 r., kiedy dołączył do zespołu jako laureat konkursu „Grasz o staż”. W 2006 r. przez pół roku praktykował w londyńskim biurze Eversheds, w dziale IT & Outsourcing. W 2012 r. ukończył z wyróżnieniem podyplomowe studia w zakresie prawa autorskiego na King’s College London.

  Paweł Lipski specjalizuje się w prawie własności intelektualnej i e-biznesu. Aktywnie uczestniczy w budowie wizerunku tej praktyki kancelarii oraz kształtowaniu strategii jej rozwoju, w tym w działaniach związanych z programem doradztwa prawnego dla projektów związanych z Internetem i nowymi technologiami - Internet Start Up i blogiem IPwSieci.

  Informator Chambers Europe 2013 zaliczył Pawła do grona „associates to watch”. Wysoką pozycję w rankingu zawdzięcza opiniom klientów, którzy doceniają wysoki poziom świadczonych przez niego usług doradczych oraz zrozumienie ich indywidualnych potrzeb.

  Paweł przeszedł w Kancelarii przez stanowiska od początkującego prawnika po senior associate, a teraz zostaje partnerem. Cieszy nas to, gdyż pokazuje, że Kancelaria jest miejscem pracy stwarzającym szanse rozwoju” – mówi Tomasz Zalewski, partner odpowiedzialny za zespoły prawa własności intelektualnej, e-biznesu i zamówień publicznych. „Technologia nieustannie idzie do przodu, co stawia coraz to nowe wyzwania w obszarach prawa autorskiego i własności intelektualnej. Zamierzamy konsekwentnie budować naszą pozycję lidera w tych obszarach, czego wyrazem jest silny i zgrany zespół specjalistów” – dodaje Tomasz Zalewski.

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.