Global menu

Our global pages

Close
Wpisy z blogów Kancelarii w serwisach wydawnictwa Wolters Kluwer

Wpisy z blogów Kancelarii w serwisach wydawnictwa Wolters Kluwer

 • Poland

  08-04-2015

  Nawiązaliśmy współpracę z Wolters Kluwer w zakresie publikacji w serwisach i produktach elektronicznych wydawnictwa artykułów tworzonych przez prawników Kancelarii w ramach 5 blogów tematycznych - EuroZamówienia, IPwSieci, kodeksWpracy, PrzepisNaEnergetykę oraz PrawoMówni.

  Dzięki temu porozumieniu, profesjonalna informacja prawna przekazywana przez Wolters Kluwer będzie poszerzona o treści tworzone przez przedstawicieli naszej Kancelarii. Wykorzystanie artykułów publikowanych na branżowych blogach redagowanych przez nasz zespół pozwoli odbiorcom serwisów Wolters Kluwer poznać opinie i komentarze do przepisów, orzeczeń, zmian w prawie, czy procedur, wyrażane przez prawników codziennie stykających się w swojej praktyce z konkretnymi, często skomplikowanymi sprawami. Współpracą między Wydawnictwem a Kancelarią objęte zostały blogi, prowadzone przez prawników kancelarii Wierzbowski Eversheds, skupiające się na różnorodnych gałęziach prawa.

  • Polsko-angielski blog EuroZamówienia to przede wszystkim omówienia wyroków TSUE i ich wpływ na wykładnię prawa zamówień publicznych w Polsce, a także komentarze do polskiego orzecznictwa i ustawodawstwa.
  • IPwSieci to serwis poświęcony nowym technologiom, prawu własności intelektualnej i jego zastosowaniu w sieci, a także kwestiom związanym z e-commerce i prawami konsumentów.
  • Blog kodeksWpracy prowadzą prawnicy komentujący obowiązujące przepisy prawa pracy, orzecznictwo oraz interpretacje wydane przez Państwową Inspekcję Pracy i Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.
  • W serwisie PrzepisNaEnergetykę autorzy przybliżają prawną stronę elektroenergetyki, gazownictwa, ciepłownictwa i sektora wydobywczego, a także  komentują działania URE, UOKiK i największych graczy rynkowych oraz orzeczenia krajowe i europejskie dotyczące sektora.
  • Blog PrawoMówni poświęcony jest zagadnieniom ochrony danych osobowych i dostępu do informacji, telekomunikacji i szeroko rozumianemu prawu administracyjnemu. Na łamach serwisu omawiane jest orzecznictwo polskie i europejskie oraz działania takich organów, jak GIODO, UKE czy ULC.

  Internet staje się coraz bardziej istotnym elementem budowania profesjonalnego wizerunku biznesowego, także w przypadku kancelarii prawnych i poszczególnych prawników” – mówi Krzysztof Wierzbowski, partner zarządzający kancelarii Wierzbowski Eversheds. „Oprócz strony firmowej, istotne są dla nas blogi tematyczne, w ramach których nasi prawnicy mają szansę analizować praktyczne problemy, z którymi stykają się w codziennej pracy, a także wchodzić w ciekawe dyskusje z czytelnikami, pokazujące często odmienne punkty widzenia” – dodaje Krzysztof Wierzbowski.

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.