Global menu

Our global pages

Close

Wspieramy młodych przedsiębiorców w ramach programu My Start Up!

  • Poland
  • Press_Releases

12-07-2016

W dniu 20 lipca w Google Campus Warsaw odbędzie się spotkanie dla młodych przedsiębiorców My Start Up! Jest to cykl bezpłatnych spotkań dla osób, które planują otworzyć lub właśnie otworzyły własną działalność gospodarczą i poszukują pomysłów na pozyskanie grona lojalnych klientów i świadome prowadzenie własnego biznesu.Cykl rozpoczyna spotkanie z ekspertami kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds. 
Natalia Burchardt, adwokat z zespołu fuzji i przejęć wraz z Małgorzatą Sajkiewicz, adwokatem z zespołu doradztwa podatkowego opowiedzą o pierwszym kroku na drodze do założenia własnej firmy. Jaką formę prawną wybrać? Spółka kapitałową a może spółkę partnerską? Jakie umowy zawierać z inwestorami i wspólnikami? Na te i inne pytanie odpowiedzą nasi eksperci.

W trakcie spotkania zaplanowanego na 20 lipca od uczestników zebrane zostaną pytania dotyczące szeregu zagadnień interesujących dla wielu młodych przedsiębiorców. Jak windykować nierzetelnych kontrahentów? Czy można wysyłać oferty, mailing, czy też potrzebna jest zgoda marketingowa? Czy "tak" klienta przez telefon to już umowa kupna-sprzedaży? Co trzeba wiedzieć o ochronie danych osobowych w biznesie? Jakie mamy możliwości finansowania działalności i zachęty inwestycyjne? Zapraszamy do zgłaszania swoich zagadnień. 

Organizatorem cyklu spotkań "My Start Up!" jest firma CCTRAINING Szkolenia & Doradztwo - www.cctraining.com.pl. Warsztaty odbywają się pod patronatem Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego SMB
Zarejestruj się>>> https:// mystartup-1.evenea.pl/
Wsparcie dla przedsiębiorców w ramach Start UpP wpisuje się w program doradztwa dla start-upów i spółek innowacyjnych, jakie kancelaria Wierzbowski Eversheds realizuje w ramach swojego autorksiego cyklu Everhseds for Innovation – kolejne spotkanie już po wakacjach. Więcej informacji wkrótce.
W dniu 20 lipca w Google Campus Warsaw odbyło się spotkanie dla młodych przedsiębiorców w ramach My Start Up! - cyklu bezpłatnych warsztatów dla osób, które planują otworzyć lub właśnie otworzyły własną działalność gospodarczą i poszukują pomysłów na pozyskanie grona lojalnych klientów i świadome prowadzenie własnego biznesu. Cykl rozpoczął warsztat prowadzony przez ekspertów kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds. 

Natalia Burchardt, adwokat z zespołu fuzji i przejęć, wraz z Małgorzatą Sajkiewicz, adwokatem z zespołu doradztwa podatkowego, opowiedziały o pierwszym kroku na drodze do założenia własnej firmy. Jaką formę prawną wybrać? Spółkę kapitałową czy może spółkę osobową? Jakie umowy zawierać z inwestorami i wspólnikami? To tylko wybrane pytania, na jakie odpowiedzi padły podczas szkolenia.

Organizatorem cyklu spotkań My Start Up! jest firma CCTRAINING Szkolenia & Doradztwo. Warsztaty odbywają się pod patronatem Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego SMB.

Wsparcie dla przedsiębiorców w ramach My Start Up! wpisuje się w program doradztwa dla start-upów i spółek innowacyjnych, jaki kancelaria Wierzbowski Eversheds realizuje w ramach swojego autorskiego cyklu Eversheds for Innovation.  Kolejne spotkanie w ramach tego cyklu już po wakacjach. Więcej informacji wkrótce.


Disclaimer

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back

Print Friendly and PDF
Register to receive regular updates via email.