Global menu

Our global pages

Close

Michał Markowski wzmocni zespół bankowości i finansów kancelarii Wierzbowski Eversheds

  • Poland
  • Press_Releases

14-11-2016

W dniu 14 września 2016 roku do zespołu bankowości i finansów kancelarii Wierzbowski Eversheds dołączył radca prawny Michał Markowski, obejmując stanowisko Senior Associate. 
Michał Markowski specjalizuje się w zagadnieniach prawa bankowego i finansowego, gospodarczego  oraz prawa obrotu nieruchomościami. Ma szerokie bogate doświadczenie w obsłudze prawnej transakcji finansowania inwestycji; doradza przy w transakcjach kredytowych (finansowaniach nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, acquisition finance, w tym oraz kredytach konsorcjalnych), transakcjach emisji papierów dłużnych, transakcjach leasingu, M&A oraz transakcjach sprzedaży nieruchomości oraz w transakcjach M&A.. 
Posiada wieloletnią praktykę w doradztwie dla instytucji finansowych, w tym w sprawach regulacyjnych, przy przygotowywaniu dokumentacji produktowych oraz w sporach z zakresu instrumentów pochodnych przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi.
Przed dołączeniem do Wierzbowski Eversheds współpracował z wiodącymi międzynarodowymi kancelariami prawniczymi.
Kancelaria Wierzbowski Eversheds w ramach pPraktykia bankowości i finansów zapewnia kompleksowe wsparcie dla banków oraz innych instytucji finansowych. OWierzbowski Eversheds od lat wyróżniana jest przez międzynarodowe informatory prawnicze, takie jak Legal 500 EMEA, IFLR 1000 czy Chambers Europe, . Legal 500 EMEA oraz IFLR 1000. 
Miło nam poinformować, że 14 września 2016 roku do zespołu bankowości i finansów kancelarii Wierzbowski Eversheds dołączył radca prawny Michał Markowski, obejmując stanowisko Senior Associate. 

Michał Markowski specjalizuje się w zagadnieniach prawa bankowego i finansowego oraz prawa obrotu nieruchomościami. Ma bogate doświadczenie w transakcjach kredytowych (finansowaniach nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, acquisition finance, w tym kredytach konsorcjalnych), transakcjach emisji papierów dłużnych, transakcjach leasingu, sprzedaży nieruchomości oraz w transakcjach M&A. 

Posiada wieloletnią praktykę w doradztwie dla instytucji finansowych, w tym w sprawach regulacyjnych, przygotowywaniu dokumentacji produktowych oraz w sporach z zakresu instrumentów pochodnych przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi.

Przed dołączeniem do Wierzbowski Eversheds współpracował z wiodącymi międzynarodowymi kancelariami prawnymi.

Ukończył studia prawnicze na wydziałach prawa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Uniwersytetu w Edynburgu (LL.M. in Commercial Law), a także studia z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego na Uniwersytecie Warszawskim.


Kancelaria Wierzbowski Eversheds w ramach praktyki bankowości i finansów zapewnia kompleksowe wsparcie dla banków oraz innych instytucji finansowych. Od lat wyróżniana jest przez międzynarodowe informatory prawnicze, takie jak Legal 500 EMEA, IFLR 1000 czy Chambers Europe. 

Disclaimer

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back

Print Friendly and PDF
Register to receive regular updates via email.