Global menu

Our global pages

Close

Prawo i biznes 2017 - Najważniejsze zmiany. Trendy i wyzwania

  • Poland
  • Press_Releases

19-01-2017

Prawnicy kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds przygotowali broszurę zawierającą przegląd zmian w prawie, które będą mieć istotny wpływ na działalność biznesową w 2017 roku. Autorzy skupiają się w niej na obowiązkach związanych z nowymi przepisami, które w wielu przypadkach dotyczą większości przedsiębiorców. Piszą również o trendach rynkowych oraz kwestiach istotnych dla wybranych sektorów. Analizują zagadnienia, które mogą okazać się szczególnym wyzwaniem. 

Broszurę w wersji polskiej można pobrać tutaj>

Prawnicy kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds przygotowali broszurę zawierającą przegląd zmian w prawie, które będą mieć istotny wpływ na działalność biznesową w 2017 roku.

Autorzy skupiają się w niej na obowiązkach związanych z nowymi przepisami, które w wielu przypadkach dotyczą większości przedsiębiorców. Piszą również o trendach rynkowych oraz kwestiach istotnych dla wybranych sektorów. Analizują zagadnienia, które mogą okazać się szczególnym wyzwaniem. 

Broszurę można pobrać tutaj>

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back