Global menu

Our global pages

Close

Wierzbowski Eversheds Sutherland z rekomendacją w rankingu IP Stars w kategorii Copyright

  • Poland
  • Press_Releases

01-08-2017

Wierzbowski Eversheds Sutherland z rekomendacją w kategorii Copyright w rankingu IP Stars  
Miło nam poinformować, że nasze doświadczenie w doradztwie w zakresie prawa autorskiego zostało docenione przez renomowany magazyn „Managing Intellectual Property”, który w rankingu IP Stars 2017 wyróżnił kancelarię Wierzbowski Eversheds Sutherland w kategorii Copyright.
To już kolejne w tym roku wyróżnienie dla praktyki własności intelektualnej oraz jej szefów: Pawła Lipskiego i Tomasza Zalewskiego. Mamy już na swoim koncie rekomendacje Legal 500, Chambers Europe i Chambers Global.
Ranking IP Stars od lat rekomenduje najlepszych specjalistów w zakresie prawa własności intelektualnej. Powstaje w oparciu o wysokiej jakości dane pozyskiwane od firm prawniczych i ich klientów.
Więcej informacji o rankingu IP Stars 2017>

Miło nam poinformować, że nasze doświadczenie w zakresie prawa autorskiego zostało docenione przez renomowany magazyn „Managing Intellectual Property”, który w rankingu IP Stars 2017 wyróżnił kancelarię Wierzbowski Eversheds Sutherland w kategorii Copyright.

To kolejne w tym roku wyróżnienie dla praktyki własności intelektualnej oraz jej szefów: Pawła Lipskiego i Tomasza Zalewskiego. Na swoim koncie mają już rekomendacje Legal 500, Chambers Europe i Chambers Global.

Ranking IP Stars od lat rekomenduje najlepszych specjalistów w zakresie prawa własności intelektualnej. Powstaje w oparciu o dane pozyskiwane od firm prawniczych i ich klientów.


 

Disclaimer

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back

Print Friendly and PDF
Register to receive regular updates via email.