Global menu

Our global pages

Close

Trzy majowe awanse w Wierzbowski Eversheds Sutherland

  • Poland
  • Press_Releases

09-05-2018

Miło nam poinformować, że z początkiem maja 2018 r. na stanowisko Senior Associate awansowane zostały: Natalia Burchardt oraz Julita Hoffmann. Promocję na stanowisko Counsel otrzymał Adam Nierzwicki.

Natalia Burchardt jest radcą prawnym w zespole fuzji i przejęć. Z kancelarią związana jest od marca 2011 r. Specjalizuje się w doradztwie korporacyjnym oraz transakcjach międzynarodowych. Zajmuje się również umowami inwestycyjnymi i doradztwem dla startupów. Doradza polskim spółkom zależnym międzynarodowych korporacji w ich bieżących sprawach handlowych – przygotowuje i negocjuje umowy, doradza przy zakładaniu i likwidacji spółek oraz oddziałów przedsiębiorstw zagranicznych działających w Polsce. Uczestniczy w procesach restrukturyzacji spółek. Pracuje przy krajowych i międzynarodowych transakcjach fuzji i przejęć. Przeprowadza i koordynuje procesy due diligence. Uczestniczy w projektach obejmujących ubezpieczenie zabezpieczeń oświadczeń i zapewnień w transakcjach M&A (W&I insurance). Obsługuje transakcje prowadzone przez fundusze typu private equity i venture capital. Doradza korporacyjnie spółkom akcyjnym notowanym na NewConnect.

Julita Hoffmann jest radcą prawnym w zespole technologii przemysłowych. Współpracę z kancelarią rozpoczęła w lipcu 2017 r. Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych. Zajmuje się również prawem własności intelektualnej. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów tworzących i korzystających z know-how oraz szeroko rozumianej własności intelektualnej, w szczególności w zakresie wdrażania systemów komputerowych. Opracowała kilkadziesiąt audytów postępowań o udzielenie zamówień publicznych. Doradzała w kwestii zamówień publicznych jednemu z największych podmiotów leczniczych w województwie kujawsko-pomorskim. Wspierała beneficjentów, którym udzielono dotacji z UE. Reprezentowała klientów w kilkudziesięciu cywilnych sprawach odszkodowawczych. Współpracowała z Teatrem Polskim im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy, doradzając w zakresie praw autorskich. Działa społecznie jako członek stowarzyszenia filmowego oraz współpracuje z artystami i animatorami kultury.

Adam Nierzwicki jest radcą prawnym w zespole prawa pracy. Do naszego zespołu dołączył w październiku 2012 r. Specjalizuje się w prawie pracy, posiada także doświadczenie w zakresie prawa ubezpieczeń społecznych oraz ochrony danych osobowych. Doradza w zakresie wszystkich aspektów prawa pracy, w szczególności zawierania i rozwiązywania umów o pracę (w tym w ramach procedury zwolnień grupowych), transferu pracowników i pracowniczych aspektów transakcji M&A, czasu pracy oraz zawierania umów o zakazie konkurencji. Reprezentuje pracodawców w sporach sądowych z pracownikami i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Jest autorem artykułów prasowych z zakresu prawa pracy publikowanych m.in. w dzienniku Rzeczpospolita. Współtworzy kancelaryjnego bloga Kodeks w pracy.

 

Disclaimer

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back

Print Friendly and PDF
Register to receive regular updates via email.