Global menu

Our global pages

Close

Nawiązaliśmy współpracę z Izbą Polska - Azja

  • Poland
  • Press_Releases

06-02-2019

Kancelaria prawna Wierzbowski Eversheds Sutherland rozpoczęła współpracę z Izbą Przemysłowo-Handlową Polska - Azja w zakresie wspólnego promowania dobrych praktyk we współpracy biznesowej ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych zmian legislacyjnych.

Nawiązanie współpracy z Izbą jest efektem spotkania przedstawicieli Wierzbowski Eversheds Sutherland: mec. Anny Derdak oraz mec. Witolda Sławińskiego z Prezesem Izby Przemysłowo–Handlowej Polska – Azja, Premierem Januszem Piechocińskim oraz Dyrektor Martą Piechocińską. Spotkanie miało miejsce 22 stycznia 2019 r.

Izba Przemysłowo-Handlowa Polska - Azja powstała w kwietniu 2016 roku z inicjatywy polskich przedsiębiorców. Jej misją jest efektywne kojarzenie popytu i podaży dzięki tworzeniu warunków dla rozwoju działalności inwestycyjnej na rynkach wschodnich. Izba skupia zarówno małe firmy, jak i spółki akcyjne zainteresowane rozwojem oraz współpracą z zagranicznymi partnerami biznesowymi, poszerzeniem swojej sieci kontaktów oraz dostępem do najświeższych informacji dotyczących istotnych wydarzeń w Polsce i na świecie.

Izba oferuje swoim członkom szereg usług związanych z doradztwem gospodarczym, analizą ekonomiczną czy szeroko pojętymi usługami z zakresu PR. Oprócz działalności doradczej Izba organizuje wydarzenia związane z promocją polskich firm za granicą, takie jak misje gospodarcze, wykłady oraz seminaria. Dzięki szerokiej sieci kontaktów oraz bogatemu doświadczeniu swoich członków Izba jest atrakcyjnym partnerem biznesowym oraz stanowi wartość dodaną dla każdego podmiotu zainteresowanego rozwinięciem swojej działalności na obcych rynkach oraz wypromowaniem swojej firmy w międzynarodowym środowisku biznesowym. Izba zapewnia dostęp do szerokiej bazy kontaktów firm polskich i zagranicznych, możliwość udziału w spotkaniach z przedstawicielami biznesu zagranicznego, reprezentantami władz lokalnych oraz świata dyplomacji, dostęp do licznych materiałów i raportów poświęconych rynkom wschodnim.

Kancelaria Wierzbowski Eversheds Sutherland dzięki ścisłej współpracy w ramach 67 biur Eversheds Sutherland znajdujących się w 34 krajach na całym świecie wspiera klientów w realizacji projektów na rynkach globalnych. Sieć Eversheds Sutherland dynamicznie rozwija swoją obecność w Azji i na Bliskim Wschodzie, posiadając biura w Singapurze, Chinach, Hong Kongu, Indiach, Brunei oraz w Iraku, Jordanii, Katarze, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Nawiązanie współpracy z Izbą Polska-Azja to już kolejna w ostatnim czasie inicjatywa Wierzbowski Eversheds Sutherland skupiona wokół budowania i zacieśniania relacji gospodarczych z rynkami wschodnimi. Kancelaria jest również członkiem ASEMEA, Europejskiego Stowarzyszenia Rozwoju Relacji i Współpracy Gospodarczej z Krajami Azji, Bliskiego Wschodu i Afryki. Jego Wiceprezesem jest Witold Sławiński.

Disclaimer

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back

Print Friendly and PDF
Register to receive regular updates via email.