Global menu

Our global pages

Close

Wierzbowski Eversheds Sutherland zmienia nazwę

  • Poland
  • Press_Releases

01-02-2020

Od 1 lutego 2020 roku kancelaria prawna Wierzbowski Eversheds Sutherland funkcjonuje jako Eversheds Sutherland Wierzbowski Sp. k. Zmiana nazwy nie wpływa na tożsamość kancelarii oraz zakres prowadzonej przez nią działalności.

Wszystkie dotychczasowe dane rejestrowe, jak NIP, REGON czy KRS pozostają bez zmian. Podobnie niezmienny pozostaje adres strony internetowej eversheds-sutherland.pl oraz schemat adresów mailowych.

Firma spółki, tj. Eversheds Sutherland Wierzbowski Sp. k. będzie używana w dokumentach formalnych, natomiast w komunikacji marketingowej i mediowej kancelaria używać będzie określenia „polskie biuro Eversheds Sutherland” oraz posługiwać się będzie globalnie stosowanym przez Eversheds Sutherland logotypem. „Skrócone” logo to jedyna istotna zmiana w zakresie identyfikacji wizualnej.

Decyzja o zmianie nazwy jest w dużym stopniu konsekwencją wieloletniej obecności w Eversheds Sutherland i coraz ściślejszej współpracy w ramach tej sieci. Wynika również z potrzeby ujednolicenia nazw biur działających pod globalną marką Eversheds Sutherland. Aktualnie polskie biuro jest jednym z 69 zlokalizowanych w 34 krajach na całym świecie.

Nowa nazwa to nie jedyna w ostatnim czasie istotna zmiana w kancelarii – z początkiem 2020 roku firma poszerzyła grono wspólników, do którego dołączyły: Marta Gadomska-Gołąb oraz dr Aleksandra Kunkiel-Kryńska. Obie związane są z kancelarią niezmiennie od blisko 14 lat, od 2017 roku na stanowisku partnerów. W ostatnich latach zbudowały silną praktykę Commercial oraz przyczyniły się do realizacji wielu celów ważnych z punktu widzenia całej kancelarii.

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back