Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland doradcą Parker Hannifin przy sprzedaży i przeniesieniu siedziby

  • Poland
  • Press_Releases

15-10-2021

Interdyscyplinarny zespół polskiego biura Eversheds Sutherland doradzał polskiemu oddziałowi Parker Hannifin w transakcji sprzedaży obecnej siedziby oraz przy przeniesieniu do nowej, wynajmowanej nieruchomości. Transakcję prowadzili Krzysztof Feluch (Of Counsel, M&A) i Grzegorz Witczymiszyn (Associate, Nieruchomości) przy wsparciu Agnieszki Wierzbickiej (Of Counsel, Tax) i Piotra Wiśniewskiego (Paralegal), a także w ścisłej współpracy z zespołem klienta, w szczególności z menedżerami z Czech, Polski oraz zarządcą nieruchomości z centrali w Ohio.

Umowa najmu powierzchni biurowej i magazynowej została zawarta z Oxygen Project na pięć lat. Jej podpisanie stanowiło ostatni etap trwającego półtora roku procesu sprzedaży przez klienta posiadanego wcześniej lokalu i przeniesienia siedziby do wynajmowanej nieruchomości. Prawnicy Eversheds Sutherland negocjowali i renegocjowali przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości, a także negocjowali umowę przenoszącą nieruchomość, tymczasową umowę najmu oraz ostateczną umowę najmu.

-Sprzedaż obecnego lokalu i przeprowadzka do profesjonalnej, wynajętej powierzchni biurowej, wpisuje się w cele naszej Strategii Zwycięstwa, tworząc przyjazne i dostępne środowisko zarówno dla klientów, jak i zespołu. W proces zmiany siedziby zaangażowany był interdyscyplinarny zespół ekspertów z Parker Hannifin Sales CEE. Bardzo doceniamy profesjonalne wsparcie kancelarii Eversheds Sutherland, które było kluczem do udanej zmiany – mówi Piotr Dziekański, Customer Service Manager w Parker Hannifin.

Parker Hannifin jest światowym liderem w dziedzinie technologii ruchu i sterowania, wspierającym klientów w zwiększaniu ich produktywności i rentowności. Jako zaufani partnerzy, członkowie zespołu firmy Parker Hannifin współpracują z klientami, wspierając przełomy technologiczne, które zmieniają świat na lepsze.

Polskie biuro Eversheds Sutherland doradza spółkom z grupy Parker Hannifin od 2008 roku.

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back