Global menu

Our global pages

Close

Radek Matouš je nově jmenován vedoucím pracovněprávního týmu v advokátní kanceláři Eversheds Sutherland

 • Czech Republic

  01-09-2021

  V Praze, 1. 9. 2021 – Zkušený advokát Radek Matouš, působící v advokátní kanceláři Eversheds Sutherland od roku 2015, byl nově jmenován vedoucím pracovněprávního týmu odpovědným za poskytování právních služeb a řízení klientských projektů v oblasti pracovního práva. Před připojením k Eversheds Sutherland Radek působil jako vedoucí skupiny pracovního práva v advokátní kanceláři Balcar Polanský. Má rozsáhlé zkušenosti s poradenstvím domácím i mezinárodním klientům a s vedením projektů prakticky ve všech oblastech individuálního a kolektivního pracovního práva.

  Radek nastupuje na místo Tomáše Procházky, který po více jak 16 letech kancelář opouští. Tomášovi děkujeme za obrovský kus práce, který za dobu svého působení v kanceláři odvedl. Radkovy dlouholeté zkušenosti a osobní přístup k potřebám našich klientů jsou zárukou, že bude úspěšně pokračovat v budování špičkového pracovněprávního týmu a poskytování vysokého standardu právních služeb. Radkovi děkujeme za převzetí této odpovědné pozice a přejeme mu hodně úspěchů. Celý tým Eversheds Sutherland v Praze mu bude poskytovat maximální podporu!

   

  Kontakt pro média:

  Jan Roub
  Business Development & Project Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 606 086 191
  E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back