Global menu

Our global pages

Close

Advokátní kancelář Eversheds Sutherland přivítala do svého týmu nové členy: Klaudii Konečnou, Jana Kohla a Karolínu Rechtorovičovou

 • Czech Republic

  01-10-2021

  Advokátní kancelář Eversheds Sutherland s radostí přivítala do svého týmu další nové členy. Nemovitostní tým posilnila advokátní koncipientka Klaudie Konečná, tým korporátního práva pak advokátní koncipienti Jan Kohl a Karolína Rechtorovičová.

  Klaudie Konečná se ve své praxi věnuje primárně nemovitostnímu právu. Klaudie je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy, současně také stále studuje Fakultu managementu na Vysoké škole ekonomické v Praze. V minulosti působila jako advokátní koncipientka v advokátních kancelářích PRK Partners a Taylor Wessing. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky i německy.

  Jan Kohl se ve své praxi věnuje především korporátnímu právu, obchodnímu právu a pracovnímu právu. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. V průběhu studia pracoval na pozici advokátního asistenta v advokátní kanceláři Mgr. Šárky Anežkové Harantové v Ústí nad Labem, kde se zabýval především právem nemovitostí a korporátním právem se zaměřením na problematiku vlastníků jednotek a družstva. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky.

  Karolína Rechtorovičová se ve své praxi věnuje především korporátnímu právu, obchodnímu právu, pracovnímu právu, regulacím i insolvencím. Je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. V průběhu studia získala pracovní zkušenosti v několika advokátních kancelářích a poté pracovala na pozici advokátní koncipientky v JŠK advokátní kanceláři. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky.

   

  Eversheds Sutherland patří mezi TOP 15 globálních právních firem. Zaměstnává více než 5 000 lidí v 69 kancelářích a 34 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Středním východě.
  www.eversheds-sutherland.com

   

  Kontakt pro média:

  Jan Roub
  Business Development & Project Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 606 086 191
  E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back