Global menu

Our global pages

Close

V anketě Právnická firma roku 2021 se advokátní kancelář Eversheds Sutherland umístila čtyřikrát

 • Czech Republic

  02-11-2021

   

  Praha, 2. 11. 2021 – Ve 14. ročníku firemní právnické ankety Právnická firma roku 2021 v České republice, získala advokátní kancelář Eversheds Sutherland hned čtyři umístění. Jako velmi doporučovaná kancelář v oblasti Pracovního práva a jako doporučovaná kancelář v oblastech Právo obchodních společností, Developerské a nemovitostní projekty a Fúze a akvizice.  

  Eversheds Sutherland se pravidelně umísťuje na předních příčkách ankety Právnická firma roku. V letošním roce se podařilo obhájit ocenění v kategorii velmi doporučovaná kancelář v oblasti Pracovního práva. „V anketě Právnická firma roku jsme tradičně silní a jsem rád, že podle hodnocení odborné poroty jsme získali ocenění i letos,” řekl Bernhard Hager, řídící partner Eversheds Sutherland. Letošní umístění ve 4 odborných kategoriích je důkazem, že se nám daří budovat kvalitní tým a poskytovat právní služby na špičkové úrovni.

  Anketu Právnická firma roku organizuje EPRAVO Group s.r.o., (provozovatel právnického informačního portálu www.epravo.cz a www.epravo.sk). Výsledky ankety byly zveřejněny 2. 11. 2021 na https://www.pravnickafirmaroku.cz/.

  Eversheds Sutherland patří mezi TOP 15 globálních právních firem. Zaměstnává více než 5 000 lidí v 74 kancelářích a 35 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Středním východě.

  www.eversheds-sutherland.cz, www.eversheds-sutherland.sk

   

  Kontakt pro média: 

  Jan Roub | BD & Project Manager
  M: + 420 606 086 191, E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back