Global menu

Our global pages

Close

Advokátní kancelář Eversheds Sutherland jmenovala nového partnera, nové členy týmu na pozici counsel a dva advokáti byli povýšeni na pozici senior advokátů

 • Czech Republic

  05-05-2022

  Praha, 5. května 2022 - Mezinárodní advokátní kancelář Eversheds Sutherland jmenovala dosavadního counsela Marka Bombu novým partnerem pobočky v Praze.

  Česká pobočka pak dále rozšířila své vedení o jednoho člena na pozici counsel, a to Ondřeje Beneše a o dva členy na pozice senior advokátů - Katarínu Jendželovskou a Jakuba Verlíka. Bratislavská kancelář povýšila z pozice senior advokáta na pozici counsel Petru Markovou.

  Marek Bomba se ve své praxi zaměřuje na právo obchodních společností a fúze a akvizice, smluvní právo a hospodářskou soutěž. Vystudoval práva na Univerzitě Komenského v Bratislavě a dále pokračoval v postgraduálním studiu na univerzitě v holandském Nijmegenu, kde obdržel titul LL.M.

  Ondřej Beneš se věnuje zejména oblasti fúzí a akvizic a pracovnímu právu. Ondřej vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a Fakultu podnikohospodářskou Vysoké školy ekonomické v Praze.

  Katarína Jendželovská se zaměřuje především na smluvní právo a nemovitosti. Zkušenosti má rovněž v oblasti bankovnictví a financí a regulatoriky. Absolvovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Studovala také na univerzitě v Gentu v Belgii.

  Jakub Verlík se ve své praxi věnuje převážně právu obchodních společností, právu nemovitostí a fúzím a akvizicím. Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a rovněž studoval na Hague University v Haagu.

  Petra Marková se specializuje na finanční a obchodní právo, fúze a akvizice, státní pomoc a compliance. Studovala na právnické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě.

   

  Eversheds Sutherland je celosvětová advokátní kancelář s více než 5 000 spolupracovníky z více než 70 kanceláří, poskytujícími kvalitní, inovativní a stabilní právní služby ve více než 30 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Blízkém východě. www.eversheds-sutherland.com

   

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back