Global menu

Our global pages

Close

Advokátní kancelář Eversheds Sutherland posílila svůj tým o dva nové členy – Jana Rouba a Lukáše Šikela

 • Czech Republic

  01-04-2021

  V Praze, 1. 4. 2021 - Advokátní kancelář Eversheds Sutherland do svého týmu přivítala dva nové členy, konkrétně nového marketingového manažera Jana Rouba a advokátního koncipienta Lukáše Šikela.

  Jan Roub nastupuje na pozici Business Development and Projekt Manager. Jan je absolventem Právnické fakulty Západočeské Univerzity v Plzni a od roku 2001 působil jako právník, advokátní koncipient a později advokát v několika pražských advokátních kancelářích.

  Jako zakládající advokát advokátní kanceláře, která je součástí mezinárodní poradenské skupiny Accace získal bohaté zkušenosti v oblastech budování značky, business developmentu a marketingu, zkušenosti s vedením týmu a propojením obchodních příležitostí a právních znalostí. Právě těmto oblastem se Jan bude věnovat i v naší advokátní kanceláři.

  Lukáš Šikel k nám nastupuje na pozici advokátní koncipient a v naší advokátní kanceláři se bude specializovat především na oblast soudních sporů.

  Lukáš má zkušenosti s širokou škálou právních odvětví včetně práva občanského, obchodního, pracovního nebo finančního. Dále se Lukáš v minulosti věnoval redaktorské činnosti a publikoval třeba pro měsíčník Právní rádce, týdeník Ekonom či pro Hospodářské noviny. Lukáš je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky.

   

  Kontakt pro média:

  Jan Roub
  Business Development & Projekt Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 606 086 191
  E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back