Global menu

Our global pages

Close

Advokátka Eliška Miklíková posiluje litigační tým advokátní kanceláře Eversheds Sutherland

 • Czech Republic

  22-12-2021

  Mezinárodní advokátní kancelář Eversheds Sutherland k sobě opět přivítala advokátku Elišku Miklíkovou, která se do kanceláře vrací z rodičovské dovolené. Eliška tímto posiluje litigační tým kanceláře.

  Eliška Miklíková se ve své praxi zaměřuje především na soudní a rozhodčí řízení a na problematiku mezinárodního práva soukromého. V rámci svých pro bono aktivit se věnuje právům pacientů ve zdravotnictví, zejména pak právům rodiček a dětí.

  V naší advokátní kanceláři začala pracovat od roku 2018. V minulosti působila v advokátní kanceláři prof. Bělohlávka a poté v kanceláři Urban & Hejduk. Vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity a rovněž studovala na Aalborg University v Dánsku a na Northwest University v Číně. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky.

   

  Advokátní kancelář Eversheds Sutherland patří mezi Top 15 globálních právních firem. Pracuje pro ni více než 5000 lidí v 69 kancelářích ve 35 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Blízkém východě. www.eversheds-sutherland.com

   

  Kontakt pro média:

  Jan Roub
  Project & Business Development Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 606 086 191
  E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back