Global menu

Our global pages

Close

Advokátka Šárka Kuchařová posiluje pracovněprávní tým advokátní kanceláře Eversheds Sutherland

 • Czech Republic

  09-02-2022

  Mezinárodní advokátní kancelář Eversheds Sutherland přivítala advokátku Šárku Kuchařovou, která se u nás bude věnovat právnímu poradenství v oblasti pracovního práva.

  Šárka Kuchařová v minulosti působila v advokátní kanceláři Březina Mařík a partneři a též jako samostatná advokátka. Ve své praxi se zaměřovala na přípravu standardních pracovněprávních úkonů, agendu GDPR, smluvní právo, právní podporu při čerpání covidových podpůrných programů, agendu ochranných známek a zastupování v soudních řízeních.

  Šárka absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a také studovala na Univerzitě v Antwerpách v rámci studijního programu zaměřeného na mezinárodní a evropské právo. Kromě češtiny hovoří také plynně anglicky.

   

  Advokátní kancelář Eversheds Sutherland patří mezi Top 15 globálních právních firem. Pracuje pro ni více než 5000 lidí v 69 kancelářích ve 35 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Blízkém východě. www.eversheds-sutherland.com

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back