Global menu

Our global pages

Close

Advokátní kancelář Eversheds Sutherland asistovala Českému strojírenskému holdingu při akvizici MF Energy

 • Czech Republic

  09-07-2019

  Praha, 9. července 2019 – Český strojírenský holding (ČSH) uskutečnil významnou akvizici stoprocentního podílu ve společnosti MF Energy, výrobci lopatek a příslušenství pro plynové, parní a menší vodní turbíny. Při transakci, která je součástí plánů holdingu vybudovat silnou skupinu vzájemně propojených firem, asistovala na straně kupujícího advokátní kancelář Eversheds Sutherland.

  Bylo nám velkou ctí podílet se na takto významném projektu pro expandující firmu jako je Český strojírenský holding. Věříme, že akvizice MF Energy skýtá pro klienta zajímavý tržní potenciál a povede k dalšímu posílení jeho aktivit na území České republiky. Jsme rádi, že jsme mohli být u toho,“ řekla vedoucí transakčního týmu a partnerka kanceláře Eversheds Sutherland Veronika Odrobinová. Spolu s ní tým tvořili vedoucí advokát Jiří Kokeš, advokátka Lucie Luptáková a koncipient David Fabián.

  Český strojírenský holding a. s. v roce 2017 založila skupina soukromých českých investorů – průmyslníků, finančních investorů a vědců. Spolumajitelé, kteří mají dlouholeté zkušenosti z působení v českém průmyslu a investování, se aktivně podílejí na řízení holdingu a výběru investic. Zaměřují se na firmy s obratem 50 až 500 milionů korun, ve kterých je zajímavý tržní potenciál.

  Advokátní kancelář Eversheds Sutherland patří mezi Top 15 globálních právních firem. Pracuje pro ni více než 5000 lidí v 678 kancelářích ve 34 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Blízkém východě. Mezi klienty Eversheds Sutherland patří 72 firem ze seznamu Fortune 100 a 61 z FTSE 100. www.eversheds-sutherland.com

   

  Kontakt pro média:
  David Pilař
  Marketing & Business Development Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 604 100 491
  E: david.pilar@eversheds-sutherland.cz

   

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.