Global menu

Our global pages

Close

Nemovitostní tým Eversheds Sutherland poskytoval komplexní právní poradenství investičnímu fondu Conseq při akvizici Retail Parku Poděbradská

 • Czech Republic

  18-01-2021

  V Praze, 18. 1. 2021 - Advokátní kancelář Eversheds Sutherland poskytovala komplexní právní poradenství investičnímu fondu Conseq realitní otevřený podílový fond při akvizici Retail Parku Poděbradská v Praze - Vysočanech. Retail park, otevřený v květnu 2019, byl pořízen od developerských a investičních skupin KPD Group a Exafin. Právní poradenství zahrnovalo komplexní due diligence a přípravu a vyjednávání transakční dokumentace. Nemovitostní tým Eversheds Sutherland vedla partnerka Dominika Veselá a dalšími členy týmu byli advokát Rudolf Kristian a koncipientka Martina Benešová. Akvizice byla úspěšně dokončena v lednu tohoto roku.

  Eversheds Sutherland patří mezi TOP 15 globálních právních firem. Zaměstnává více než 5 000 lidí v 69 kancelářích a 34 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Středním východě.
  www.eversheds-sutherland.com

   

  Kontakt pro média:

  Petra Chloubová
  Marketing & Business Development Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 607 086 191
  E: petra.chloubova@eversheds-sutherland.cz

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back