Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland mezi 10 nejlepšími právními kancelářemi světa v žebříčku Law360

 • Czech Republic

  10-08-2019

  Eversheds Sutherland s potěšením oznamuje, že ji Law360 ve svém každoročním žebříčku Global 20 zařadil mezi 10 nejlepších právních kanceláří světa. Jedná se již o 3. po sobě jdoucí rok, kdy byla Eversheds Sutherland vybrána, přičemž oproti prvnímu umístění si polepšila o tři pozice.

  ‘‘Jsme hrdí na to, že jsme byli vybráni jako jedna z 10 nejlepších právních kanceláří na světě,“, řekl Mark D. Wasserman, jeden z generálních ředitelů Eversheds Sutherland. “Toto ocenění svědčí o našem úsilí poskytovat klientům konzistentně vysokou kvalitu služeb po celém světě. Potvrzuje také naši strategickou vizi o vytvoření kultury zaměřené na spolupráci, inovaci, rozmanitost a začleňování, ze které těží nejen naši zaměstnanci, ale především naši klienti.“

  ‘‘Toto ocenění hovoří o našem globálním dosahu a naší již mnohokrát prokázané schopnosti řešit nejtěžší přeshraniční případy, bez ohledu na odvětví či lokaci,“ řekl Lee Ranson, další z generálních ředitelů společnosti Eversheds Sutherland.

  Law360, americká právní zpravodajská služba, vyhodnotila postavení právních kanceláří na trhu na základě 5 rozhodujících faktorů, včetně nejširšího globálního dosahu a rozsahu praxe v oblasti mezinárodní a přeshraniční práce. Z 20 umístěných právních kanceláří se Eversheds Sutherland umístila na 10. místě.

  O Eversheds Sutherland

  Jako jedna z 10 nejlepších celosvětových právních kanceláří poskytuje společnost Eversheds Sutherland právní služby klientské základně tvořené od malých a středních podniků, až po největší nadnárodní společnosti. ES zastupuje 73 společností z Fortune 100, 66 z FTSE 100 a 119 z Fortune 200.

  S více než 3000 právníky působí Eversheds Sutherland v 69 kancelářích celkem v 34 jurisdikcích, přičemž své zastoupení má jak v zemích Afriky, tak i zemích Asie, Evropy, Středního východu a USA. Společnosti souběžně poskytuje podporu síť více než 200 spřízněných právnických firem, včetně formalizovaných aliancí v Latinské Americe, Asii a Tichomoří a Africe.

  Eversheds Sutherland poskytuje právní služby v celé škále odvětví, včetně fúzí a akvizic; řešení sporů; energetiky a infrastruktury; financí; lidského kapitálu a pracovního práva, jakož i práva duševního vlastnictví; nemovitostí, stavebnictví a daní.

  Eversheds Sutherland zahrnuje dvě oddělené společnosti: Eversheds Sutherland (International) LLP (se sídlem ve Velké Británii) a Eversheds Sutherland (USA) LLP (se sídlem ve Spojených státech) a jimi kontrolované, řízené, přidružené a členské firmy. Použití názvu Eversheds Sutherland slouží pouze k popisným účelům a nijak nereflektuje skutečnou strukturu společnosti. Pro více informací navštivte eversheds-sutherland.com.

   

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.