Global menu

Our global pages

Close

Advokátní kancelář Eversheds Sutherland jmenovala nového vedoucího advokáta

 • Czech Republic

  13-05-2020

  V Praze, 13. května 2020 – Pražská kancelář Eversheds Sutherland jmenovala nového vedoucího advokáta. Stal se jím Vojtěch Faltus, který v právní kanceláři působí již od roku 2015 a ve své právní praxi se zaměřuje zejména na oblast regulatoriky a soudních sporů.

  Vojtěch Faltus zastupuje významné klienty převážně z oblasti stavebnictví, energetiky či realitního developmentu. Letos mj. zastupoval klienta při ústním jednání před Soudním dvorem Evropské unie v Lucemburku. V tomto případu se jednalo o aplikaci práva Evropské unie na oblast hazardních her. Má za sebou též řadu úspěšných zastupování klientů před Nejvyšším správním soudem.

  Absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně a rovněž studoval na Mykolas Romeris Univerzity ve Vilniusu. Od roku 2013 pravidelně působí jako rozhodce v mezinárodní soutěži Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky.

  Pro nás je velice důležité, aby spolu s firmou rostli i naši lidé,“ řekl řídící partner kanceláře Stanislav Dvořák. „Pokračujeme tak v naší strategii posilovat náš tým a klíčové právníky posouvat směrem vzhůru.“

  Do Eversheds Sutherland dále nově nastoupila Petra Chloubová na pozici Marketing and Business Development Manager. Přes nástupem do Eversheds Sutherland pracovala jako ředitelka marketingu v zahraniční investiční společnosti. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor podniková ekonomika a finanční management.

  Eversheds Sutherland patří mezi TOP 15 globálních právních firem. Zaměstnává více než 5 000 lidí v 69 kancelářích a 34 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Středním východě.
  www.eversheds-sutherland.com

   

  Kontakt pro média:

  Petra Chloubová
  Marketing & Business Development Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 607 086 191
  E: petra.chloubova@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back