Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland pokračuje v globální integraci, a z její značky mizí jména zakladatelů

 • Czech Republic

  30-08-2019

  Česko-slovenská advokátní kancelář Eversheds Sutherland Dvořák Hager pokračuje v integraci se silnou globální značkou a po půlročním přechodném období vypouští z názvu společnosti jména svých zakladatelů Stanislava Dvořáka a Bernharda Hagera. Od 1. září 2019 tak bude oficiálně používat název Eversheds Sutherland.

  Změnou názvu dáváme najevo mezinárodní směřování kanceláře a příslušnost k jedné nevýznamnějších právnických firem na světě. S transformací dříve lokální kanceláře na mezinárodní souvisí i změny v jejím řízení a ve fungování týmu partnerů firmy. Jde o dlouhodobý proces a zdaleka není jen o tom, jestli naše jména mají být v názvu společnosti nebo ne,“ řekl řídící partner pražské kanceláře Stanislav Dvořák.

  Pověst značky Eversheds Sutherland na globálním trhu byla vždy svázána s vysokými profesními a kvalitativními standardy a s důrazem na týmovou práci. Respektování těchto hodnot jsme přijali jako základ našeho přístupu k práci pro klienty. Přirozenou součástí změn strategického směřování kanceláře jsou proto i personální změny,“ uvedl řídící partner bratislavské kanceláře Bernhard Hager.

  V této souvislosti ke stejnému datu opouštějí pražskou kancelář dosavadní partneři Veronika Odrobinová a Lukáš Zahrádka.

  Advokátní kancelář Eversheds Sutherland patří mezi Top 15 globálních právních firem. Pracuje pro ni více než 5000 lidí v 67 kancelářích ve 34 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Blízkém východě. Mezi klienty Eversheds Sutherland patří 72 firem ze seznamu Fortune 100 a 61 z FTSE 100. www.eversheds-sutherland.com

   

  Kontakt pro média:
  David Pilař
  Marketing & Business Development Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 604 100 491
  E: david.pilar@eversheds-sutherland.cz

   

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back