Global menu

Our global pages

Close

Nemovitostní tým Eversheds Sutherland poskytoval komplexní právní poradenství společnosti Expandia, a.s. při akvizici průmyslového parku v Červeném Kostelci

 • Czech Republic

  13-04-2021

  V Praze, 13. 4. 2021 - Nemovitostní tým Eversheds Sutherland poskytoval komplexní právní poradenství investiční společnosti Expandia, a.s. při úspěšné akvizici průmyslového parku v Červeném Kostelci. Akvizice proběhla formou koupě 100 % podílů ve dvou společnostech – Industrial Park CK s.r.o. a IPCK II s.r.o. – které průmyslový park vlastní. Průmyslový park byl realizován ve dvou částech, z nichž první byla dokončena v roce 2010 a druhá v roce 2019. Park zahrnuje logistické i výrobní haly s kancelářským zázemím a jeho celková pronajímatelná plocha činí 27 904 m2. Právní poradenství zahrnovalo komplexní due diligence a přípravu a vyjednávání transakční dokumentace.

  Skupina Expandia patří k etablovaným privátním skupinám působícím na českém i středoevropském investičním trhu již od roku 1995. Tým Eversheds Sutherland vedla partnerka Dominika Veselá a dalšími členy týmu byli advokát Rudolf Kristian a koncipientka Martina Benešová.

  Kontakt pro média:

  Jan Roub
  Business Development & Project Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 606 086 191
  E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back