Global menu

Our global pages

Close

Advokátní kancelář Eversheds Sutherland poskytovala poradenství při úspěšně ukončené akvizici společnosti DAN AGRO HOLDING s.r.o.

 • Czech Republic

  19-01-2022

  Náš tým zastupoval kupujícího, společnost z rakouské skupiny Gutsverwaltung Illmau. Touto transakcí skupina získala zemědělskou farmu na středním Slovensku s více než 1 000 ha zemědělské půdy a rozšiřuje své aktivity z Rakouska a Česka na Slovensko.

  Tým Eversheds Sutherland ve složení Bernhard Hager, Petra Marková, Štefan Palkovič, Katarína Brath Liebscherová, Mária Sadloňová a Filip Kozoň poskytoval klientovi poradenství při celé transakci a procesu financování.

  Velké poděkování patří také poradcům prodávajícího, společnosti KPMG Slovensko, Miroslavu Talianovi, Mariánu Dzuroškovi a Alžbětě Špitové a financující bance.

   

  Eversheds Sutherland patří mezi TOP 15 globálních právních firem. Zaměstnává více jak 5 000 lidí v 74 kancelářích a 35 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Středním východě.
  www.eversheds-sutherland.com

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back