Global menu

Our global pages

Close

PRÁVNICKÁ FIRMA ROKU 2018: Dvořák Hager & Partners vítězem kategorie Pracovní právo

 • Czech Republic
 • Slovakia

  06-11-2018

  S potěšením oznamujeme, že naše advokátní kancelář zvítězila v letošním ročníku soutěže Právnická firma roku v kategorii Pracovní právo. Opakovaně jsme také získali ocenění jako doporučovaná advokátní kancelář v kategoriích bankovnictví a finance, kapitálové trhy, fúze a akvizice, právo obchodních společností, developerské a nemovitostní projekty a energetika a energetické projekty.

  „Skvělou právnickou práci je možné dělat více způsoby. Ten náš se zaměřuje na praktičnost, hodnotu pro klienta a perfektní servis. Velice si vážíme všech ocenění, která náš tým získal,“ uvedl řídící partner kanceláře Stanislav Dvořák.

  „V pracovním právu nám nejvyšší hodnocení tradičně udělují obě zahraniční ratingové agentury Legal 500 i Chambers and Partners. Jsme rádi, že k těmto úspěchům nyní můžeme přidat i ocenění na domácí půdě. Děkujeme klientům za důvěru, že zvládneme vyřešit jejich problémy, a kolegům, kteří nám pomáhají ta nejlepší řešení hledat,“ doplnil vedoucí pracovněprávního týmu a partner kanceláře Tomáš Procházka.

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.