Global menu

Our global pages

Close

Legal 500: Advokátní kancelář Eversheds Sutherland Česká republika a Slovensko získala deset odborných ocenění, poprvé také v oblasti soutěžního práva

 • Czech Republic

  13-04-2022

  Prestižní mezinárodní žebříček Legal 500 v hodnocení právních firem pro rok 2022 opět zařadil pražskou kancelář Eversheds Sutherland mezi nejlepší advokátní kanceláře v oblasti obchodního práva, korporátního práva a M&A (Tier 3), pracovního práva (Tier 3), nemovitostí a stavebního práva (Tier 4) a bankovnictví, financování a kapitálových trhů (Tier 4). Poprvé kancelář získala ocenění též v oblasti práva EU a soutěžního práva.

  Kancelář v Bratislavě byla oceněna v oblasti energetiky a projektů (Tier 2), pracovního práva (Tier 3), bankovnictví, financování a kapitálových trhů (Tier 4), nemovitostí a stavebního práva (Tier 4) a obchodního práva, korporátního práva a M&A (Tier 5).

  Celkem 13 našich advokátů získalo individuální doporučení.

  Děkujeme našim klientům za jejich povzbuzující hodnocení.

  Advokátní kancelář Eversheds Sutherland patří mezi Top 15 globálních právních firem. Pracuje pro ni více než 5 000 lidí v 74 kancelářích ve 35 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Blízkém východě. www.eversheds-sutherland.com

   

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back