Global menu

Our global pages

Close

Legal 500: Eversheds Sutherland opět mezi nejlepšími kancelářemi, získala devět doporučení

 • Czech Republic

  17-04-2020

  Advokátní kancelář Eversheds Sutherland v nejnovějším hodnocení renomovanou ratingovou agenturou Legal 500 potvrdila velmi silné postavení v oblastech práva, kde je tradičně velmi silná a nově byla oceněna ve dvou oblastech. Její pražská kancelář obdržela celkem 4 doporučení, bratislavská kancelář dokonce 5. Individuální ocenění v pracovním právu obhájil, stejně jako v loňském roce, partner kanceláře Tomáš Procházka. Mezi doporučované právníky se dostalo celkem 15 advokátů kanceláře v Praze.

  Pražský i bratislavský tým je shodně doporučován v obchodním a korporátním právu a M&A, v pracovním právu a nemovitostním právu, v němž Bratislava získala doporučení vůbec poprvé. Česká kancelář je navíc opakovaně doporučena v oblasti soudních sporů. Slovenská kancelář pak obhájila ranking v energetice a rovněž vůbec poprvé zaznamenala úspěch v oblasti práva bankovnictví, financí a kapitálových trhů.

  Klienti ocenili práci advokátní kanceláře takto:

  The team have a highly professional approach, business tailored, deep knowledge of current legislation and case law, and provide practical solutions.“

  Good quality local advice and a very proactive lead who ensured the transaction was well led and completed in good time.“

  They all did an excellent job, and were always professional and completely efficient in their approach to work at all times.

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back