Global menu

Our global pages

Close

Nemovitostní tým Eversheds Sutherland posílil o nového advokáta

 • Czech Republic

  09-06-2020

  V Praze, 8. června 2020 – Pražská kancelář Eversheds Sutherland rozšířila nemovitostní tým o nového advokáta, Rudolfa Kristiana. Rudolf má zkušenosti jak s nemovitostními transakcemi, tak s právními vztahy ve výstavbě, a práce na tomto typu projektů bude jeho hlavním úkolem i v novém působišti.

  Rudolf Kristian se doposud věnoval především nemovitostním transakcím, developerským projektům, zastupování v soudních sporech a správních řízeních a smluvním podmínkám FIDIC. V Eversheds Sutherland se stane součástí týmu Real Estate a naváže tak na svou dosavadní praxi.

  Rudolf vystudoval právnickou fakultu Univerzity Karlovy a také studoval na Universidad de Granada ve Španělsku. Hovoří plynně anglicky a španělsky. Do Eversheds Sutherland přichází z advokátní kanceláře Kruták & Partners.

  Do nemovitostního týmu jsme hledali další posilu již delší dobu. I přes extrémní vytížení týmu jsme ale výběr nechtěli uspěchat. Rudolf k nám perfektně pasuje, takže rozhodnutí o navázání spolupráce bylo velmi snadné a velmi rychlé,“ říká vedoucí advokátka kanceláře Eversheds Sutherland Dominika Veselá a dodává: „Rudolf začal od prvního dne fungovat nejen jako zdatný profesionál, ale především jako přirozená součást našeho týmu. Velmi se proto na naši spolupráci těším a věřím, že spolupráci s ním ocení i naši klienti.

  Eversheds Sutherland patří mezi TOP 15 globálních právních firem. Zaměstnává více než 5 000 lidí v 69 kancelářích a 34 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Středním východě.
  www.eversheds-sutherland.com

   

  Kontakt pro média:

  Petra Chloubová
  Marketing & Business Development Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 607 086 191
  E: petra.chloubova@eversheds-sutherland.cz

   

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.