Global menu

Our global pages

Close

V prestižní soutěži Právnická firma roku 2020 advokátní kancelář Eversheds Sutherland získala umístění ve 3 klíčových kategoriích

 • Czech Republic

  03-11-2020

  Praha, 3. 11. 2020 – V 13. ročníku soutěže Právnická firma roku 2020 v České republice získala advokátní kancelář Eversheds Sutherland tři umístění ve svých klíčových oblastech praxe. Jako velmi doporučovaná kancelář v oblasti Pracovního práva a jako doporučovaná kancelář v oblastech Právo obchodních společností a Fúze a akvizice.

  Náš pracovněprávní tým získává dlouhodobě nejvyšší ocenění v mezinárodních žebříčcích a jsme poctěni, že patříme mezi velmi doporučované kanceláře i na tuzemském trhu,” řekl Tomáš Procházka, partner kanceláře a vedoucí pracovněprávního týmu Eversheds Sutherland. Stanislav Dvořák, řídící partner Eversheds Sutherland v České republice dodal: „V současnosti pracujeme na velmi zajímavých projektech v oblastech insolvence a restrukturalizace, nemovitostí a hospodářské soutěže, a velmi silný tým máme také v oblasti soudních sporů a arbitráží. Věříme, že v příštím roce budeme oceněni i v těchto dalších kategoriích.”

  Výsledky již 13. ročníku firemního žebříčku Právnická firma roku vyhlásila společnosti EPRAVO.CZ 3. 11. 2020 na http://www.pravnickafirmaroku.cz/.

  Eversheds Sutherland patří mezi TOP 15 globálních právních firem. Zaměstnává více než 5 000 lidí v 70 kancelářích a 34 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Středním východě. Do roku 2019 působila na českém a slovenském trhu pod názvem Dvořák Hager & Partners.
  www.eversheds-sutherland.cz

  Kontakt pro média:

  Petra Chloubová
  Marketing & Business Development Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 607 086 191
  E: petra.chloubova@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back