Global menu

Our global pages

Close

V anketě Právnická firma roka 2020 se advokátní kancelář Eversheds Sutherland umístila hned třikrát

 • Czech Republic

  18-05-2020

  Bratislava, 18. 5. 2020 – V 8. ročníku firemní právnické ankety Právnická firma roka 2020 na Slovensku získala advokátní kancelář Eversheds Sutherland tři umístění. Jako velmi doporučovaná kancelář v oblasti Pracovního práva a jako doporučovaná kancelář v oblastech Právo obchodních společností a Energetika a energetické projekty.

  Eversheds Sutherland Slovensko se ankety účastní teprve druhým rokem. V loňském roce se umístila stejně jako v letošním, tj. jako velmi doporučovaná kancelář v oblasti Pracovního práva a jako doporučovaná kancelář v oblastech Právo obchodních společností a energetické projekty.

  „V pracovním právu jsme tradičně nejsilnější a jsem rád, že podle hodnocení odborné poroty jsme získali ocenění Velmi doporučovaná kancelář i letos,” řekl Bernhard Hager, řídící partner Eversheds Sutherland na Slovensku. „Vzhledem k tomu, že klientům stále častěji poskytujeme právní poradenství v oblasti fúzí a akvizic, rádi bychom v příštím roce získali ocenění i v této kategorii.”

  Anketu Právnická firma roka organizuje EPRAVO Group s.r.o., (provozovatel právnického informačního portálu www.epravo.cz a www.epravo.sk) a News and Media Holding, a.s., (vydavatel týdeníku TREND na Slovensku) již od roku 2013. Výsledky slovenské ankety byly zveřejněny 13. 5. 2020 na
  http://www.pravnickafirmaroka.sk/

  Eversheds Sutherland patří mezi TOP 15 globálních právních firem. Zaměstnává více než 5 000 lidí v 69 kancelářích a 34 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Středním východě.
  www.eversheds-sutherland.sk

   

  Kontakt pro média:

  Petra Chloubová
  Marketing & Business Development Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 607 086 191
  E: petra.chloubova@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back