Global menu

Our global pages

Close

Právnická firma roka 2022: Advokátní kancelář Eversheds Sutherland získala tento rok pět ocenění

 • Czech Republic

  28-04-2022

  Ve slovenské anketě „Právnická firma roka 2022“ získala advokátní kancelář Eversheds Sutherland pět umístění, tedy o jedno více oproti loňskému ročníku. Konkrétně jsme byli ohodnoceni jako „velmi doporučovaná kancelář“ v oblasti Energetiky a energetických projektů, Pracovního práva a poprvé také v oblasti Životního prostředí. V oblastech Hospodářská soutěž a Právo obchodních společností Eversheds Sutherland získala hodnocení „doporučovaná kancelář“.

  Anketu „Právnická firma roka“ organizuje EPRAVO Group s.r.o. (provozovatel právnického informačního portálu www.epravo.cz a www.epravo.sk) a News and Media Holding, a.s. (vydavatel týdeníku TREND na Slovensku) již od roku 2013. Výsledky ankety byly zveřejněny 27. dubna 2022 na https://www.epravo.sk/top/clanky/pravnicka-firma-roka-2022-5409.html.

  Eversheds Sutherland patří mezi TOP 15 celosvětových právnických společností. Zaměstnává více než 5 000 spolupracovníků z více než 70 kanceláří ve více jak 30 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Středním východě.

  www.eversheds-sutherland.sk

   

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back