Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland opět mezi nejlepšími v Právnické firmě roku, v pracovním právu mezi absolutní špičkou

 • Czech Republic

  04-11-2019

  Praha, 4. listopadu 2019 – Mezinárodní advokátní kancelář Eversheds Sutherland opět uspěla v oceněních Právnická firma roku a stala se doporučovanou kanceláří v celkem čtyřech kategoriích. V kategorii „pracovní právo“ byla zařazena mezi velmi doporučované kanceláře a zůstává mezi absolutní špičkou.

  V pracovním právu nám nejvyšší hodnocení tradičně udělují obě zahraniční ratingové agentury Legal 500 i Chambers and Partners. Jsme proto rádi, že se nám opakovaně daří umístit se na nejvyšších příčkách i v rámci ocenění Právnická firma roku. Je to ocenění práce celého týmu, kterého si velmi vážíme. Zároveň děkujeme klientům za důvěru, že zvládneme vyřešit jejich problémy, a kolegům, kteří nám pomáhají ta nejlepší řešení hledat,“ řekl vedoucí pracovněprávního týmu a partner kanceláře Tomáš Procházka.

  Kromě vysokého ocenění v pracovním právu, získala kancelář rovněž konkrétně doporučení v kategoriích: fúze a akvizice, developerské a nemovitostní projekty, bankovnictví a finance a právo obchodních společností.

  Advokátní kancelář Eversheds Sutherland patří mezi Top 15 globálních právních firem. Pracuje pro ni více než 5000 lidí v 69 kancelářích ve 34 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Blízkém východě. www.eversheds-sutherland.com

  Kontakt pro média:
  David Pilař
  Marketing & Business Development Manager
  Eversheds Sutherland
  M: +420 604 100 491
  E: david.pilar@eversheds-sutherland.cz

   

   

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.