Global menu

Our global pages

Close

AK Eversheds Sutherland asistovala Safestay PLC při koupi hostelových řetězců v Česku, Slovensku a Polsku

 • Czech Republic

  14-01-2020

  Praha, 14. ledna 2019Jedna z největších evropských hostelových sítí Safestay PLC posiluje svoji pozici na trhu ubytovacích služeb ve střední a východní Evropě. Společnost nedávno dokončila významnou akvizici tří společností v České republice, na Slovensku a Polsku dosud vlastněnými ukrajinskou skupinou Dreamgroup Management. Na transakci, která je součástí plánů holdingu vybudovat silnou skupinu vzájemně propojených firem, významným způsobem asistoval na straně kupujícího mezinárodní tým advokátní kanceláře Eversheds Sutherland.

  Bylo nám velkou ctí podílet se na takto významném projektu pro expandující firmu jako je Safestay PLC, která probíhala pod vedením našich italských kolegů. Věříme, že akvizice skýtá pro klienta zajímavý tržní potenciál a povede k dalšímu posílení jeho aktivit na území všech tří středoevropských zemí. Jsme rádi, že jsme mohli být u toho,“ řekl vedoucí transakčního týmu a partner kanceláře Eversheds Sutherland Bernhard Hager. Spolu s ním tým v Česku a na Slovensku tvořili: vedoucí advokát Jiří Kokeš, advokátky Lucie Luptáková a Petra Štrbová Marková a další kolegové. Mezinárodní tým řízený z Milána vedl partner Riccardo Bianchini za podpory právníků Alessandra Montiho a Gianludovica Maggiho.

  Dreamgroup Management zastupovala advokátní kancelář Nobles se sídlem v Kyjevě s týmem vedeným partnerem Volodymyrem Yakubovskyym.

  Advokátní kancelář Eversheds Sutherland patří mezi Top 15 globálních právních firem. Pracuje pro ni více než 5000 lidí v 69 kancelářích ve 34 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Blízkém východě. www.eversheds-sutherland.com


  Kontakt pro média:
  David Pilař
  Marketing & Business Development Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 604 100 491
  E: david.pilar@eversheds-sutherland.cz

   

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back