Global menu

Our global pages

Close

Senior advokát Adam Knapek nastupuje do Eversheds Sutherland jako nový vedoucí litigačního oddělení

 • Czech Republic

  01-12-2021

  Praha, 1. prosince 2021 – Mezinárodní advokátní kancelář Eversheds Sutherland posiluje svůj tým o senior advokáta Adama Knapku, který bude v kanceláři působit jako nový vedoucí litigačního oddělení.

  Adam Knapek pracuje v advokacii již více jak 15 let. Působil v několika předních advokátních kancelářích. Specializuje se na spornou agendu, a to jak na soudní řízení, tak spory vedené před rozhodčími soudy. V posledním období své praxe se věnoval především sporům vyplývajícím z nekalé soutěže.

  Adam není pro naše partnery neznámou osobou, a tak věřím, že nejen jejich doporučení, ale i můj osobní dojem ze schůzek s Adamem v kombinaci s jeho bohatými zkušenostmi jsou skvělým základem pro úspěšnou a dlouhodobou spolupráci,“ řekl řídící partner kanceláře Eversheds Sutherland pro ČR a SR Bernhard Hager.

  Adam vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Kromě českého jazyka hovoří plynně anglicky.

  Advokátní kancelář Eversheds Sutherland patří mezi Top 15 globálních právních firem. Pracuje pro ni více než 5000 lidí v 69 kancelářích ve 34 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Blízkém východě. www.eversheds-sutherland.com

  Kontakt pro média:

  Jan Roub
  Project & Business Development Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 606 086 191
  E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back