Global menu

Our global pages

Close

Pražská pobočka Dvořák Hager & Partners získala tři nové právníky

 • Czech Republic
 • Slovakia

  29-08-2018

  Pražská pobočka Dvořák Hager & Partners přivítala v těchto dnech advokátku Elišku Miklíkovou a koncipienty Ondřeje Šudomu a Davida Fabiána.

  Mgr. Eliška Miklíková se ve své praxi zaměřuje především na soudní a rozhodčí řízení a na vztahy s mezinárodním prvkem. V rámci svých pro bono aktivit se věnuje právům pacientů ve zdravotnictví, zejména pak právům rodiček a dětí.

  V minulosti působila v advokátní kanceláři prof. Bělohlávka a poté v kanceláři Urban & Hejduk. Vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity a rovněž studovala na Aalborg University v Dánsku a na Northwest University v Číně. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky.

  Mgr. Ing. Ondřej Šudoma (vpravo) se ve své praxi zaměřuje především na pracovní právo, všeobecné obchodní právo a právo obchodních společností.

  Dříve pracoval v CMS Cameron McKenna. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a také Fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické. Kromě češtiny hovoří také anglicky.

  Mgr. David Fabián (vlevo) se ve své praxi se věnuje převážně právu obchodních společností, obecnému obchodnímu právu a M&A.

  Dříve pracoval v PricewaterhouseCoopers Legal. Absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně a rovněž studoval na Vilniaus universitetas v Litvě. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky.

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back