Global menu

Our global pages

Close

Advokáti z Eversheds Sutherland radili polskému fondu EQUES Fotovoltaica při prodeji 5 solárních parků českému investorovi

 • Czech Republic

  09-07-2019

  Praha, 9. července 2019 – Advokátní kancelář Eversheds Sutherland poskytovala právní poradenství polskému fondu EQUES Fotovoltaika při prodeji 5 tuzemských solárních parků české investiční skupině Jufa. Její asistence spočívala ve vyjednání smluvní dokumentace, poradenství při ukončování stávajícího financování a closingu transakce.

  Prodej se týkal fotovoltaických elektráren v Čenkově na Táborsku, v Kramolíně na Českobudějovicku, u obce Petkovy na Mladoboleslavsku a dalších dvou menších elektráren o celkovém výkonu 12 megawatt. Celková hodnota transakce včetně bankovního financování dosáhla přibližně jedné miliardy korun.

  Transakci na straně prodávajícího vedl právní tým pod vedením partnerky kanceláře Veroniky Odrobinové a advokáta Vojtěcha Faltuse.

  Veronika Odrobinová i Vojtěch Faltus poskytovali klientovi právní poradenství od samého začátku investování v České republice, a to v celé jeho šíři, od provedení příslušných právních prověrek, poskytování poradenství při vyjednávání transakční dokumentace a akvizičního financování až po přeměny společností a následné licenční řízení u Energetického regulačního úřadu.

  Advokátní kancelář Eversheds Sutherland patří mezi Top 15 globálních právních firem. Pracuje pro ni více než 5000 lidí v 678 kancelářích ve 34 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Blízkém východě. Mezi klienty Eversheds Sutherland patří 72 firem ze seznamu Fortune 100 a 61 z FTSE 100. www.eversheds-sutherland.com

   

  Kontakt pro média:
  David Pilař
  Marketing & Business Development Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 604 100 491
  E: david.pilar@eversheds-sutherland.cz

   

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.