Global menu

Our global pages

Close

Legal500: Advokátska kancelária Eversheds Sutherland získala deväť odborných odporúčaní

 • Slovakia

  14-04-2021

  V Prahe, 14. 4. 2021 - Advokátska kancelária Eversheds Sutherland v najnovšom hodnotení renomovanou ratingovou agentúrou Legal500 potvrdila svoje silné postavenie a získala deväť odborných odporúčaní. Rovnako ako v predchádzajúcom roku získala pražská kancelária celkom štyri odporúčania a slovenská ešte o jedno naviac. Ako "Leading individual" bol v pracovnom práve opäť ocenený partner kancelárie Tomáš Procházka a menovite rebríček odporúča celkom 10 partnerov a advokátov kancelárie.

  Český i slovenský tím je zhodne odporúčaný v obchodnom a korporátnym práve a M & A, v pracovnom práve a práve nehnuteľností. Pražská kancelária je navyše opakovane odporučaná v oblasti súdnych sporov. Bratislavská kancelária potom obhájila silné postavenie v energetike a opäť dostala ranking v oblasti práva bankovníctva, financií a kapitálových trhov.

  Klienti našu prácu ohodnotili takto:

  „Creative, solid, dependable.”

  „Dr. Stanislav Dvorak – one of the best lawyers I have come to know and work with.”

  „Well-connected”

  „Excellent dispute resolution practice”

   

  Kontakt pre médiá:

  Jan Roub
  Business Development & Project Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 606 086 191
  E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back