Global menu

Our global pages

Close

Avasime büroos kunstnik Alvar Reisneri maaliseeria „Advokaat“ näituse!

  • Estonia
  • General

24-04-2017

Tähistamaks Eversheds Sutherland Baltikumi aasta advokaadibüroo tiitli võitu, avasime büroos kunstnik Alvar Reisneri maaliseeria „Advokaat“ näituse, mis ei jäta emotsioonituks küll ühtegi vaatajat. Maalid kujutavad näiteks advokaati maal probleeme uurimas, advokaati seenel, advokaati võõras linnas, advokaati vannis jm.

Olete väga teretulnud Eversheds Sutherlandi büroosse saama suurepärast kunstielamust ning muidugi ka kõrge kvaliteediga õigusabi!

 

Järgnevalt veidi lisainfot nii kunstnik Alvar Reisneri kohta kui ka Chambers Europe auhinna kohta:

Alvar Reisner pälvis 2004. aastal esimese riikliku Wiiralti nimelise noore kunstniku preemia. Aastatel 2005-2013 töötas Eesti Kunstiakadeemias ja Eesti Kunstiakadeemia Avatud Akadeemias vabade kunstide teaduskonnas maali ja värvusõpetuse õppejõuna. Alvar Reisner on maalikunstnik, kes saab inspiratsiooni nii mineviku arhitektuurist (Lasnamägi, Mustamägi jne.), kui ka eesti maastikutest (Eesti maastik kasvuhoonega). Samuti uurib inimhinge monokroomsust või värvilisust oma advokaadi seerias. Näitustel on osalenud alates 2003 aastast, personaalnäitused peamiselt Tallinna tippgaleriides nagu Linnagalerii, Hobusepea, Vaal ja Haus galerii. Samuti on osalenud grupinäitustel peamiselt Eestis, Soomes,  ja Prantsusmaal.

Chambers Europe auhind on kõikide advokaadibüroode seas üle Euroopa üks hinnatuim auhind. Baltikumi aasta advokaadibüroo tiitli määramisel hindab Chambers Europe advokaadibüroode silmapaistvust piirkonnas, viimase 12 kuu märkimisväärsemaid saavutusi, muljetavaldavat strateegilist kasvu ja tipptasemel klienditeenindust. Teisteks auhinnakandidaatideks selles kategoorias olid COBALT, Ellex, Advokaadibüroo Primus ja Sorainen.

 

Täname kõiki oma kliente senise usaldusväärse koostöö eest, tänu oma klientidele oleme nii kaugele jõudnud!

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back