Global menu

Our global pages

Close

Chambers Global on järjestanud Eversheds Ots & Co parimate advokaadibüroode sekka

 • Estonia

  25-03-2015

  Chambers Global 2015 on tunnustanud Eversheds Ots & Co advokaadibürood äriõiguse ning kohtumenetluste ja vaidluste lahendamise valdkonnas. Oma uusimas väljaandes on nad kõrgelt hinnanud ja esile tõstnud partnerid Maivi Otsa, Toomas Pikamäe ja Raiko Lipstoki.

  Kõrgeima tunnustuse (Band 1) on saanud juhtivpartner Maivi Ots, olles äriõiguse valdkonna juhtiv ekspert. Ta on laialdaselt tunnustatud klientide poolt, kes hindavad tema “positiivset suhtumist ja lahendusele orienteeritud lähenemist” ning et ta “võtab initsiatiivi enda kätesse”. Tema hiljutised tööd hõlmavad nõustamisi pangandus- ja finantsõiguse, ühinguõiguse, M&A ning kindlustusõiguse valdkonnas.

  Hinnatud on ka partner Toomas Pikamäe, kes on tuntud oma kogemuste poolest avaliku sektori vaidluste lahendamisel, eelkõige jäätmekäitluse alal. Kliendid kirjeldavad teda kui “geniaalset advokaati”, kes on “andekas ja kreatiivne meeskonnamängija”. Kohtumenetluse ja vaidluste lahendamise valdkonna juhti Raiko Lipstoki on tunnustatud kui noort, kuid väga andekat advokaati. Tema viimaseid saavutusi on G4S Eesti esindamine vastavalt USS Security kaebusele seoses Eesti Energia turvateenuse hankepakkumisega.

  Chambers & Partners on kõrgelt tunnustatud sõltumatu õigusturu ülevaateid koostav uuringufirma ning on järjestanud parimaid advokaadibüroosid ja advokaate alates aastast 1990.

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Register to receive regular updates via email.