Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland Corona Hub

 • Estonia

  30-03-2020

  Koroonaviiruse (COVID-19) puhangu arenedes tekivad ettevõtetel uued erakordsed lepingulised ning muud õiguslikud väljakutsed. Selleks puhuks on Eversheds Sutherland kokku pannud globaalse meeskonna, kes on valmis nõustama seoses probleemidega, mida viirus on üle maailma esile kutsunud.

  Eversheds Sutherlandi kogenud advokaadid pakuvad nõustamisteenust force majeure’i, rahvusvahelise kaubanduse, maksuküsimuste, tööõiguse, kindlustuse ning kõigi muude õiguslike küsimuste osas, mis koroonaviiruse tõttu tekkida võivad.

  Külastage Eversheds Sutherland Corona Hub’i, et saada ajakohast informatsiooni erinevate riikide õigusküsimuste kohta.

  Üheks pakilisemaks teemaks, millega kliendid praegu meie poole pöörduvad, on saanud vääramatu jõuga seonduv. Kuna vääramatut jõudu käsitlev õigus erineb riigiti, on Eversheds Sutherland advokaadibürood koostanud suurimat tähtsust omavate küsimuste baasil juhendi, kuidas vääramatu jõu ja lepinguliste kohustuste vahekorra muutumine on reguleeritud erinevates jurisdiktsioonides üle maailma. Oleme koostanud maailma kaardi, millel klikates näete, milline regulatsioon teid huvitavas riigis kehtib.

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back